research paper for sale

Ендоскопічне обстеження при захворюваннях ЛОР-органів

Сучасні методи діагностики захворювань ЛОР-органів перейшли на принципово нову стадію. Якщо вчора для виявлення ЛОР-захворювань лікарі робили заключення на простому огляді пацієнта, найпростіших лабораторних дослідженнях, то сьогодні діагностика захворювань ЛОР органів – складний багатоетапний процес. Метод ендоскопії ЛОР-органів у всьому світі по праву належить до золотого стандарту оториноларингології.

У кабінеті МІЙ ЛОР пацієнти отримують кваліфіковану діагностику, засновану на цілому ряді сучасних інструментальних досліджень.

Через тонку оптичну систему ( 2,7 мм) , підключену до відеокамери і освітлювача, зображення виводиться на екран монітора в збільшенні до 30 разів. За допомогою відеоендоскопа лікар може оглянути порожнину носа: співустя  навколоносових пазух, їх стан, наявність дрібних поліпів, що не візуалізуються при звичайному огляді, наявність виділень і їх характер, оцінити форму носових раковин, їх змінені середні і задні відділи, нарешті, запідозрити початок серйозної патології

Процедура ендоскопії безпечна і безболісна для пацієнта і не вимагає спеціальної підготовки. Діти легко переносять ендоскопічний огляд в формі гри. Зазвичай ендоскопію порожнини носа проводять під місцевою аплікаційною анестезією 2% розчином лідокаїну, хоча в деяких випадках анестезія не потрібна.

При ендоскопії пацієнт може спостерігати за процесом дослідження на моніторі. Результати дослідження зберігаються в пам’яті комп’ютера, що дає можливість оцінити результат після курсу консервативного лікування або оперативного втручання.

Ендоскопія носоглотки – неоціненний помічник оториноларинголога, як дитячого, так і дорослого. Оцінити стан носоглотки об’єктивно і критично можливо далеко не завжди при звичайному огляді носовою дзеркалом. Варто зазначити, що велика кількість проблем частих інфекцій у досить дорослих дітей (10-15 років) криється в несвоєчасній діагностиці та лікуванні хронічного аденоїдиту , що в свою чергу з роками може привести до хронічного синуситу (зокрема, гаймориту), хронічного тубоотиту зі зниженням слуху, синдрому хронічної втоми та інших серйозних ЛОР-захворювань.

Ендоскопія носоглотки – альтернатива рентгену носоглотки у дітей, що проводиться з метою оцінки ступеня розвитку аденоїдних вегетацій.По-перше, відсутнє опромінення.

По-друге, візуально фахівець може оцінити ступінь реального запалення тканини (колір, наявність виділень і т.д.).

По-третє, можна проконтролювати ступінь поліпшення на фоні лікування через будь-який проміжок часу, і це не буде болісно або небезпечно для маленького пацієнта.

Наочний метод роботи допомагає оториноларингологу не тільки пояснити, а й «показати» пацієнтові або його родичам суть захворювання, що є важливою перевагою. При повторному огляді з пацієнтом детально обговорюється призначена терапія та оцінюється її ефективність.

Ендоскопія ЛОР-органів проводиться при захворюваннях

 • аденоїдних розростань ( встановити ступінь збільшення та ознаки запалення)
 • викривлення перегородки носа;
 • ринітів;
 • синуситів;
 • гайморитів;
 • поліпів;
 • стороннього тіла носа;
 • тонзилітів;
 • фарингіти;
 • ларингіту;
 • утворень на голосових зв’язках;
 • і т.д.

Використання ендоскопічної діагностики фахівцями кабінету МІЙ ЛОР  полегшує і скорочує термін постановки діагнозу, а при своєчасному зверненні до отоларинголога, допомагає діагностувати захворювання на початкових стадіях і тим самим підвищити ефективність проведеного лікування.

Ми використовуємо сучасні  цифрові Full HD камери та ультра тонкі (2,7 мм) оптичні системи світових виробників.

В кабінеті МІЙ ЛОР  ендоскопія ЛОР-органів проводиться всім пацієнтам та входить до вартості огляду.